Gościniec Solisko - Szczyrk
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Szczyrk. Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 18087
gościem
na naszej stronie


OFERTA

Szanowni Państwo!

Serdecznie Zapraszamy do naszego „GOŚCINICA SOLISKO”, położonego u podnóża Golgoty należącego do jednego z największych kompleksów narciarskich w Polsce, zaledwie25 m do stacji głównej Solisko w Szczyrku i 6 km do centrum miasta.

Jest to miejsce idealne dla ludzi aktywnych, chcących wypocząć w górskim klimacie. Obiekt jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie dolnej stacji kolejek krzesełkowych na Halę Skrzyczeńską i Wierch Pośredni (Juliany i Golgota) - pod wyciąg dojdą Państwo w butach narciarskich. To idealna baza wypadowa do wędrówek i biegów górskich w masywie Skrzycznego, Klimczoka i Baraniej Góry. Zapraszamy również miłośników kolarstwa górskiego i szosowego - bezpośrednio z pensjonatu można ruszyć na Przełęcz Salmopol oraz górskie ścieżki rowerowe.

Dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw z telewizorem z bajkami. Na zewnątrz budynku znajduje się zadaszony mini plac zabaw.

Na terenie ośrodka jest również zadaszony grill z wędzarnią oraz osobne palenisko - idealne miejsce na imprezę integracyjną.

Dysponujemy:

- pokojami 2, 3, 4 osobowymi (30 miejsc noclegowych)
- restauracją z kominkiem
- narciarnią / rowerownią
- tarasem widokowym ze wspaniałą panoramą na otaczające nas szczyty
- bezpłatnym parkingiem
- bezpłatnym dostępem do internetu

Szczyrk - Gościniec Solisko Szczyrk - Gościniec Solisko Szczyrk - Gościniec Solisko


Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj |